Pendrive z grawerem jest bardzo trwałym sposobem znakowania wręcz niezniszczalnym. Technika graweru laserowego polega na wypaleniu na przykład loga na tworzywie takim jak metal, drewno, skóra, a nawet plastik.

Sposób znakowania poprzez grawer laserowy polecany jest dla pendrive’ów przede wszystkim z metalu, drewna i skóry oraz logotypów jednokolorowych. Grawer laserowy jest koloru w zależności od podłoża, powierzchni materiału oraz mocy, częstotliwości i ustawień maszyny grawerującej, między innymi dlatego nie określa się koloru znakowania w jakim wyjdzie na obudowie pamięci usb. W przypadku znakowania na drewnie grawer może wyjść w różnych odcieniach w zależności od tego czy drewno ma sęki, słoje itd. Drewno jest materiałem naturalnym, a jego powierzchnia często nie jest jednolita, dlatego trzeba o tym pamiętać kiedy decydujemy się znakowania loga poprzez wypalanie laserowe na drewnie.

Pendrive z grawerem jest solidnym i prestiżowym upominkiem reklamowym czy promocyjnym. Warto zdecydować się na ten produkt promujący markę, usługę czy firmę.

pamięć usb znakowania grawerem laserowym

Współpraca z nami daje korzyści

Gwarancja ceny

Jesteśmy pewni naszych cen, oferujemy najwyższej jakości produkt po rewelacyjnych cenach.

Realizacja nawet w 24h

Sami produkujemy produkt. Dzięki temu możemy realizować produkty natychmiastowo.

Park maszynowy

Sami znakujemy produkt, dzięki temu skracamy czas potrzebny na realizację.

Szeroki wybór modeli

Posiadamy szeroki wybór modeli pamięci usb oraz powerbanków.

dowiedz się więcej...

Cenniki wysyłamy drogą mailową. Zapraszamy do kontaktu z nami.