Najlepszym sposobem zadowolenia klienta z produktu czy usługi firmy jest po prostu dać mu upominek czy tzw. gratis. Dlatego wymyślono gadżety promocyjne, a w śród nich jednym z najlepszych do promocji jest pendrive z nadrukiem lub z grawerem laserowym.

Pamięci usb są ciekawym i użytecznym gadżetem dla potencjalnych klientów z powodu różnorodności kształtów dodatkowych funkcji oraz bardzo przydaje się w biurze do pracy czy na przykład w samochodzie jako pamięć magazynująca muzykę. Pamięć USB jest również bardzo użytecznym przedmiotem do wymiany plików np. zdjęć.

Firma, marka zyskuje prestiżowy upominek reklamowy z nadrukiem logo dla swojego potencjalnego klienta. Pendrive z nadrukiem jest znakowany poprzez między innymi tampodruk, sitodruk, druk cyfrowy solwentowy lub UV.

Nasza Marka MemoRabbit jest producentem i importerem pamięci usb z nadrukiem, posiadamy swój własny park maszynowy do nadruków oraz linie produkcyjną. W ofercie posiadamy ponad 400 modeli pamięci usb, które możemy znakować poprzez nadruk, a jeżeli klient ma zapotrzebowanie na swój indywidualny kształt pendrive możemy wykonać go na życzenie klienta.

MemoRabbit to marka, która swoje produkty USB tworzy z najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

pendrive twister z nadrukiem

Współpraca z nami daje korzyści

Gwarancja ceny

Jesteśmy pewni naszych cen, oferujemy najwyższej jakości produkt po rewelacyjnych cenach.

Realizacja nawet w 24h

Sami produkujemy produkt. Dzięki temu możemy realizować produkty natychmiastowo.

Park maszynowy

Sami znakujemy produkt, dzięki temu skracamy czas potrzebny na realizację.

Szeroki wybór modeli

Posiadamy szeroki wybór modeli pamięci usb oraz powerbanków.

dowiedz się więcej...

Cenniki wysyłamy drogą mailową. Zapraszamy do kontaktu z nami.