Pendrivy inaczej nazywane pamięciami usb, nośnikami danych, usb stickami, pamięciami falsh czy po prostu USB są produktami różnie nazywanymi, ale prawie każdy używał pendrive’ów raz w życiu na przykład do magazynowania danych firmowych, szkolnych; przenoszenia zdjęć, filmów, muzyki, dokumentów, plików instalacyjnych itp.

W większości urządzeń elektrycznych RTV, komputerów, odtwarzaczy jest złącze USB. Dzięki pendrive’om możemy na przykład w samochodzie odwarzać swojej ulubionej listy muzyki; w telewizorze oglądać z pamięci usb zdjęcia, filmy; w komputerze, tablecie instalować pliki z nośnika USB. Pendrivy są jednym z najpopularniejszym urządzeniem jako mobilny dysk USB. Dzięki tym urządzeniom w prosty i szybki sposób możemy wymieniać się danymi.

Pendrivy są coraz bardziej udoskonalane, coraz szybsze z większą pojemnością pamięci.

Na co dzień używamy pendrivy, które są w technologii USB 2.0 oraz coraz częściej szybsze USB 3.0. Mogą mieć pojemności od 1GB do kilkuset GB, a nawet liczone TB czyli możemy mieć w wielkości kilku cm2 ponad 1000 GB, a to wszystko w technologii flash. Technologia flash jest odporniejsza na uszkodzenia fizyczne bardziej niż płyty CD czy DVD.

plastikowa karta pendrive z nadrukiem

Współpraca z nami daje korzyści

Gwarancja ceny

Jesteśmy pewni naszych cen, oferujemy najwyższej jakości produkt po rewelacyjnych cenach.

Realizacja nawet w 24h

Sami produkujemy produkt. Dzięki temu możemy realizować produkty natychmiastowo.

Park maszynowy

Sami znakujemy produkt, dzięki temu skracamy czas potrzebny na realizację.

Szeroki wybór modeli

Posiadamy szeroki wybór modeli pamięci usb oraz powerbanków.

dowiedz się więcej...

Cenniki wysyłamy drogą mailową. Zapraszamy do kontaktu z nami.